Lokalizacja i dojazd

Park położony jest w centrum Dalmacji pomiędzy miastami Zadar (96 km), Šibenik (22 km), Split (96 km), Skradin (19 km), Drniš (11 km) i Knin (35 km), z doskonałym węzłem komunikacyjnym oraz infrastrukturą drogową ETNOLAND Dalmati jest łatwo dostępny dla każdego.
Park znajduje się w Pakovo Selo 10 min drogi samochodem od Narodowego Parku Krka.

ZE SPLITU (96 km, 1:10 h)

Wyjazd ze Splitu – droga E71 – tunel Klis-Kosa – wjazd na autostradę A1 (w kierunku Rijeka - Zagreb) – zjazd na Šibenik – w lewo na Drniš – Lozovac, Konjevrate – Pakovo Selo

Po opuszczeniu Splitu zjedź na drogę E71 przez tunel Klis-Kosa w kierunku na autostradę A1 (kierunek Rijeka-Zagreb); jedź autostradą aż do zjazdu na Šibenik i po bramce opłat w Šibeniku skręć na skrzyżowaniu w lewo za znakiem na Drniš; po tunelu jedź przez wioski Lozovac i Konjevrate. Aby dotrzeć do celu kontynuują jazdę drogą główną.
Zaraz po znaku Pakovo Selo, skręć w lewo i po 400 m po prawej stronie zauważysz parking ETNOLAND Dalmati.

FROM ŠIBENIK (22 km, 0:20 h)

Exit Šibenik – Bilice, Lozovac, Konjevrate - Pakovo Selo

Po opuszczeniu Šibenika jedź za znakami na Prak Narodowy Krka (NP Krka); jedź przez Bilice, Lozovac i Konjevrate;
nie skręcaj w lewo w Lozovac gdzie stoi wskazówka na NP Krka ale jedż prosto do Pakovo Selo. Zaraz po znaku Pakovo Selo, skręć w lewo i po 400 m po prawej stronie zauważysz parking ETNOLAND Dalmati.

Z ZADARU (96 km, 1:00 h)

Wyjazd z Zadaur – wjazd na autostradę A1 (w kierunku Šibenik - Split) – zjazd na Šibenik – w lewo na Drniš – Lozovac, Konjevrate - Pakovo Selo

Po opuszczeniu Zadaru jedź w kierunku wjazdu na autostradę, wjedź na autostradę (kierunek Šibenik – Split); jedź autostradą aż do zjazdu na Šibenik i po bramce opłat w Šibeniku skręć na skrzyżowaniu w lewo za znakiem na Drniš; po tunelu jedź przez wioski Lozovac i Konjevrate. Aby dotrzeć do celu kontynuuj jazdę drogą główną.
Zaraz po znaku Pakovo Selo, skręć w lewo i po 400 m po prawej stronie zauważysz parking ETNOLAND Dalmati.
Theme park
ETNOLAND DALMATI
Oštarija 9
Pakovo Selo, Drniš
Croatia


DirectionsAddress
 
ODLEGŁOŚCI DO: